topspin
18 بهمن 1401 - 14:28

تجلیل از برگزیدگان ‌جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان کرمان + تصاویر

آیین اختتامیه هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان کرمان برگزار شد و با معرفی و تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، آیین اختتامیه هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان کرمان صبح امروز با حضور سرهنگ احمد مرادی‌زاده معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان و احمد علیرمضانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهید سلیمانی کرمان برگزار شد.

سرهنگ احمد مرادی‌زاده معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت، اظهار داشت: خداوند در آیه 179 سوره اعراف می‌فرماید "ما جهنم را پر خواهیم کرد از کسانی که قلب دارند اما تفکر و تدبر ندارند؛ چشم و گوش دارند اما با آنها نمی‌بینید و نمی‌شنوند."

وی با تاکید بر اهمیت جایگاه رسانه افزود: رسانه‌ها چشم و گوش مردم و جامعه هستند و رسالت بزرگ آنها آگاهی‌بخشی به جامعه است، اگر این فضا را به سمت معنویت ببریم قطعاً در نزد خداوند متعال بیشتر مورد توجه قرار داریم.

معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه رسانه‌های غربی به‌دنبال ترویج فساد و بی‌بندوباری در دنیا هستند و در این راستا جای حق و باطل را تغییر می‌دهند، گفت: امروز اتحاد، وحدت و همدلی در حوزه خبر و اطلاع‌رسانی بسیار اهمیت دارد.

وی با تبریک ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، بیان کرد: امروز انقلاب اسلامی در دنیا مورد توجه بوده و به الگویی برای تمام آزادیخواهان تبدیل شده است؛ ما وظیفه داریم با اتحاد و همدلی از این انقلاب مقدس حفاظت کنیم.

مرادی‌زاده با اشاره به اینکه دشمن با ایجاد شبه و ناکارآمد جلوه دادن نظام مقدس اسلامی به‌دنبال پیشبرد اهداف شوم خود است، ادامه داد: باید تمام تلاش رسانه‌ای خود را بگذاریم و از این ظرفیت برای خنثی کردن توطئه‌های دشمن در فضای مجازی بهره بگیریم.

وی با بیان اینکه شناسایی راهکارهای مقابله با عملیات روانی دشمن رسالت رسانه انقلاب اسلامی است، افزود: در دوران دفاع مقدس وقتی که هیچ چیز نداشتیم با مهندسی معکوس انواع سلاح را ساختیم و دشمن زمین‌گیر شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی یک ضرورت برای جامعه است، گفت: هر جا به سخنان و رهنمودهای رهبری عمل کردیم موفق بودیم و امروز بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی یک راهبرد برای آینده نظام است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در این بیانیه بر حضور جوانان و استفاده از نیروی جوانی تاکید کردند، ادامه داد: امروز مطالبه آحاد جامعه از مسئولان تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و حرکت در این مسیر است و رسانه‌ها باید این مهم را مطالبه‌گری کنند.

احمد علیرمضانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان نیز در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: دشمنی استکبار با ایران و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به دلیل در خطر افتادن منافع آمریکا در تمام دنیا است.

وی با بیان اینکه امروز ایران به یک نقطه اتکا برای تمام آزادیخواهان جهان تبدیل شده است و مردم دنیا دیگر زیر بار سلطه نمی‌روند، گفت: امروز جوانان سایر کشورها بیشتر از مردم ایران، قدر انقلاب اسلامی را می‌دانند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان بیان کرد: دنیا با بمباران رسانه‌ای از شایعات، دروغ و تکذیب، سعی می‌کند تا اخبار پیشرفت انقلاب اسلامی ایران به گوش مردم دنیا نرسد.

وی در اهمیت رسانه در دنیا و کشور و با تسلیت ایام ارتحال جانسوز حضرت زینب (س) افزود: امروز وظیفه داریم در رسانه‌ای که در اختیار داریم، زینب‌وار کار کنیم و از هر موقعیتی که وجود دارد واقعیت و ماهیت دشمن را بشناسانیم و وقایع و توطئه‌های دشمن را تبیین کنیم.

علیرمضانی با بیان اینکه از اصول خبرنگاری صداقت است، گفت: این در حالی است که جبهه رسانه‌ای غرب با دروغ پراکنی و تحریف واقعیت‌ها و عدم صداقت به‌دنبال ناکارآمد جلوه دادن حکومت دینی و اسلامی ایران در دنیا است.

محمدصادق طاهری دبیر هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان کرمان نیز در این آیین با بیان اینکه بیش از یک میلیون و 200 هزار اثر به دبیرخانه جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان کرمان ارسال شد، اظهار داشت: با بررسی و داوری انجام شده آثار برتر انتخاب و امروز از آنها تقدیر می‌شود.

استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان ,

انتهای پیام/511/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1024901